DÜNYA

TİKB’nin izindeyiz!..

igigKırgınız, sevinçliyiz, üzgünüz, acıyoruz, umutluyuz!…

“KIRGINIZ” dedik; evet, biz İhtilalci Gençlik olarak TİKB’ye kırgınız. TİKB’den kopan grup, örgütün en üst kademelerinde görev yapmış kişilerden oluşuyor. Bizim kırıldığımız örgütün bu hizipçi çeteyi yıllardır içinde barındırmış olmasınadır.

“SEVİNÇLİYİZ” dedik; evet, biz İhtilalci Gençlik olarak gerçekten sevinçliyiz. Çünkü hizipçi şeflerin, yıllardır engelledikleri konferansı bir kez daha boşa düşürmeye çalıştıkları bir dönemde örgütümüz “Artık yeter!” deyip üzerindeki lekeden arınmayı başardı.

“ÜZGÜNÜZ” dedik; evet, biz İhtilalci Gençlik olarak üzgünüz. Çünkü kafası karışanlar, bulanıklık yaşayanlar ve nasıl bir tavır koyacaklarını bilemeyenler varmış; onlar için üzgünüz. Bu durumda kafanın değil midenin bulanması gerekiyor!!! Aksine, durum açık ve nettir, örgüt iradesi net bir şekilde ortaya çıkmıştır.

“ACIYORUZ” dedik; evet, biz İhtilalci Gençlik olarak onlara acıyoruz. Çünkü hizipçi çeteden medet umanlar, onlarla hareket edenler var. Burada ise hizipbaşı, “artık yürüyecek takatim kalmadı” deyip geri düşenleri, örgütü dolandıranları, yaptığı ahlaksızlıklardan dolayı örgütten atılanları etrafında toplamaya çalışıyor. Ve çağrıda bulunuyor: “Bir dönem TİKB içinde yer almış, fakat sonradan bir şekilde örgütle ayrı düşmüş herkesle görüşebilirim…” Bu kadar düşkünleşen bir anlayışın peşinden gidenlere acımaktan başka bir şey gelmez elimizden.

“UMUTLUYUZ” dedik; evet çok umutluyuz. Çünkü yıllardan beri iç karışıklıklar yüzünden ilerleyemeyen bir örgütümüz vardı. Çünkü yıllardır gerçek anlamda TİKB’li olmayı hak etmeyenlerle yürüyorduk. Artık bu karışıklıklardan arınmış ve bu zorlu süreçte kendisine TİKB’liyim diyen, gerçek anlamda TİKB’li olan ve TİKB’li olmayı gerçekten hakeden yoldaşlarla birlikte hiçbir kaygı duymadan şehit yoldaşlarımız gibi ölümüne yürüyeceğiz! TİKB’yi olması gereken yere taşıyacak, insanın insanca yaşayabileceği sınıfsız toplum idealini gerçekleştireceğiz!

Ya BİZ; evet, biz İhtilalci Gençlik olarak tavrımızı net olarak açıklıyoruz. Tavrımız, yaşadığımız bu kapitalizm çirkefinde bize benliğimizi ve mücadele hedefini kazandıran örgütümüzden yanadır. Ölümsüzleştiğinde biz yaşlarda olan Nurettin yoldaş şahsında tüm şehitlerimize söz veriyoruz:

  • TİKB’Yİ AYAĞA KALDIRACAĞIZ!

  • BİZ KAZANACAĞIZ!

  • YAŞASIN 4. KONFERANSIMIZ!

  • YAŞASIN TİKB!

  • İHTİLALCİ GENÇLİK TİKB’NİN İZİNDEDİR.

    İHTİLALCİ GENÇLİK

Daha fazlası

İlgili

Close